Smaller Default Larger

GIMBA 2019

W dniu 11.05.2019 r. w Drogoszach odbyła się XVIII edycja Gimby. Tegorocznym hasłem przewodnim spotkania było ,,Osiemnaście mieć lat to nie grzech”. Niniejsze spotkanie odbywa się cyklicznie i jest okazją do spotkania i wspólnej zabawy osób niepełnosprawnych.

Tegoroczne spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, co wpłynęło na różnorodność występów. Również uczestnicy z Środowiskowego Domu Samopomocy
w Kętrzynie z grupy wokalno - teatralnej BajaDom mieli okazję przedstawić inscenizację bajki pt. ,,
Czerwony Kapturek”. Podczas prezentacji swoich talentów aktorskich zgromadzona publiczność miała okazję podziwiać talent aktorów, dekoracje sceniczne, kostiumy, które zostały specjalnie przygotowane własnoręcznie. Podczas trwania przedstawienia uczestnicy ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Kętrzynie wywołali radość oraz uśmiechy na twarzach publiczności.

Po zakończeniu występów przyszedł czas na odrobinę szaleństwa przy dźwiękach muzyki. Podczas zabawy uczestnicy mogli pozbyć się stresu oraz popisać się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Również odbyły się konkurencje sportowe w celu urozmaicenia i uatrakcyjnienia spotkania.

Na zakończenie spotkania została wygłoszona przemowa oraz zostały wręczone dyplomy i statuetki.

 

 GAMBA  GAMBA  GAMBA  GAMBA
Następne w galleri......